Lihtsuses peitub võlu, sisekujunduse nipid 2024. aastal

Lihtsuses peitub võlu, sisekujunduse nipid 2024. aastal

Sisekujundusmaailm on alati dünaamiline ja muutuv, tuues igal aastal kaasa uusi trende. 2024. aasta pole selle poolest mingi  erand ning uued tuuled toovad endaga kaasa nii  minimalismi kui ka luksust.

Siit leid 5 sisekujudsuterndi aastaks 2024. 

  1. Looduslikud materjalid ja luksuslikud esemed: Looduslike ja maalähedaste toonide ning materjalide kasutamine  nagu puit, kivi ja bambus, on lähiaastatel aina rohkem hoogu sisse saanud. Inimestele meeldib omavahel kombineerida nii maalähedust kui ka luksust ja enam rohkem näeb sisekujunduses, kuidas jõuline  kivist serveerimisalus kombineeritakse söögilauale kristalsete pokaalidega.  

  2. Roheline sisekujundus: Roheline sisekujundus on selle aasta trendikas märksõna, seda võib näha nii sisekujunduses seinavärvi näol  kui ka dekoratiivesemete valikus. Just dekoratiivesemetega saad ka sina lihtsa vaevaga oma kodule uut ilmet anda. Lisa oma eluruumi mõni toataim või rohekat tooni küünlaalus või lillepott. 

  3. Geomeetrilised mustrid: Geomeetriliste mustrite kasutamine seintel, tekstiilidel ja aksessuaaridel lisavad ruumile dünaamilisust ja sügavust. Tekstuursed padjakatted, vaibad või seinakaunistused lisavad ruumile  kaasaegne ja stiilne ilme.

  4. Vintage ja Retro stiil: Vintage ja retro stiil on sisekujunduses taas tähelendu tegemas ning pakuvad suurepärast võimalust luua isikupärast interjööri. See stiil toob  kaasa nostalgilise atmosfääri, kus ruumi sisenedes tunneb iga inimene äratundmis rõõmu. 
    Eriti äggeda kikki annab retro hõnguliste asjade kombineerimine kaasaegsete elementidega.

  5. Isikupärased ja unikaalsed aksessuaarid: Isikupäraste ja unikaalsete aksessuaaride kasutamine on alati hea mõte! Kodud, kus on kasutanud sisekujunduses aksessuaare, mis on reisidelt kaasa toodud  või millel on eriline lugu tulevad alati esile. Just sellised esemed tekitavad ruumist kodu ja külalistele hubase peatumispaiga. 

Sisustustrendide ja riietumise puhul kehtib sageli sama reegel: trendid võivad tulla ja minna, kuid sinu enda isikupära jääb püsima. Kodu on koht, kus peaksid end alati hästi tundma, sõltumata sellest, mis hetkel moes on.

Trendid võivad olla inspireerivad ja pakkuda uusi ideid, kuid oluline on meeles pidada, et kodusisustus peab eelkõige vastama sinu eelistustele, vajadustele ja elustiilile.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga