Muuda tavaline leiliruum mõne minutiga luksuslikuks koduSPA-ks

Muuda tavaline leiliruum mõne minutiga luksuslikuks koduSPA-ks

Saun on keha ja meele puhkepaik, kus argipäeva sagin jääb kaugusesse. See on koht, kus lõõgastav õhkkond aitab pingeid maandada ja energiat taastada. Koduse sauna muutmine luksuslikuks koduspaks pole kunagi olnud nii lihtne, kui praegu. 

Siit leiad mõned nipid, kuidas oma kodune saunaskäik tõeliseks elamuseks muuta!

Lõhnateraapia- aroomid, mis panevad meeled tööle
 
Aroomiteraapia on suurepärane viis saunaelamuse rikastamiseks. Eeterlikud õlid nagu lavendel, eukalüpt või piparmünt  aitavad lõõgastuda, leevendada hingamisteede probleeme ja suurendada heaolu tunnet. Homeaccessories veebilehelt leiad muna, mille sisse tilgutada eeterlikke õlisid.

Valgustus- hubane valgustus loob intiimsust

Hubane ja mahe valgus on üks võtmeelemente, mis muudab koduse saunaelamuse tõeliselt eriliseks. See aitab rahustada keha ja meelt ning loob lõõgastava õhkkonna, kus saab täielikult lõdvestuda ja enda jaoks aega võtta.

Valgustite valimisel tasub mõelda erinevatele võimalustele, mis aitavad luua intiimse ja meeldiva atmosfääri. Üks hea valik on kasutada pehmeid valgusteid või küünlaid, mis loovad soojad toonid. Küünlad annavad eriti ilusa ja romantilise valguse ning pakuvad lõõgastavat ja rahustavat kogemust.

Homeaccessories veebilehelt leiad leiliruumi Soome voolukivist valmistatud küünlahoidja, mis muudab leiliruumi valguse pehmemaks ja romantilisemaks. 

Heliteraapia- saunaelamuse täiustamine loodushelidega

Looduslike helide kuulamine leiliruumis on üks suurepärane viis saunaelamuse täiustamiseks. Linnulaulu, ookeani kohina, metsahäälte või vihmapiiskade kuulamine aitab kaasa  meditatiivsele kogemusele, mis aitab  keskenduda hetkele ja lõõgastuda sügavamalt. 

Sauna purskkaev- leiliruumi asendamatu abiline

Sauna purskkaev on leiliruumi asendamatu element, mis on mõeldud kerisele asetamiseks. Purskkaev aitab niisutada leiliruumi, tagades parema saunaelamuse. Leiliruumi niiskus aitab nahka niisutada ja avab poore, mis omakorda aitab kaasa keha loomulikule puhastumisprotsessile. Samuti aitab niiskus leiliruumis lõdvestada lihaseid  ja puhastada hingamisteid.

Lisaks niisutavale funktsioonile loob sauna purskkaev mõnusa ja lõõgastava atmosfääri leiliruumis. Veepursked kerisele lisavad visuaalset ja akustilist naudingut, tekitades rahustava heli ja liikumise, mis aitab lõõgastuda ja stressi maandada.

Purskkaevu kasutamisel on võimalik lisada ka erinevaid eeterlikke õlisid, mis rikastavad saunaelamust erinevate lõhnadega. 

Homeaccessories veebilehelt leiad leiliruumi sauna purskkaevu, mis on valmistatud Karjala voolukivist ja on ülimalt vastupidav. 

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga