Kevadest talveni: lihtsad sisustusnipid, mis toovad koju värskust igal aastaajal

Kevadest talveni: lihtsad sisustusnipid, mis toovad koju värskust igal aastaajal

Tihti arvame, et kodule värskema ilme andmine nõuab suurt tööd, nagu mööblipoes ringi käimist või remondiga alustamist. Tegelikult see nii ei ole, väikeste sisustuselementide vahetamisega saab igal aastaajal koju tuua värskust ja uut hingamist. Siin on mõned lihtsad ja praktilised ideed, kuidas koju uut ilmet tuua. 

 Diivanipadjad ja -katted:

Diivanipatjade ja- katete vahetamine on taskukohane viis oma koju vastavalt aastaajale uut ilmet tuua. 

Kangaid valides mõtle erinevate aastaegadega sobivusele. Suviselt kerged valikud võivad sisaldada heledaid ja värvikaid toone nagu merevaigukarva sinine, päikeseline kollane või looduslähedane roheline. Need värvid toovad suvist rõõmu ja elavust. Samuti eelista õhukesi kangaid, mis on kerged ja hingavad. Talvisel ajal kasut soojemaid ja rikkalikumaid toone ning paksemaid materjale, mis annavad kodu atmosfäärile soojust ja mugavust.

Seinapostrid

Seinapostrid on trendika viis oma koju lisada isikupära. Võrreldes tavaliste maalide ja kunstiteostega on nende hinnad tunduvalt soodsamad ning neid saab kergesti vastavalt aastaajale või tujule vahetada. 

Suvel ja kevadel vali seinale looduspilte, rannavaateid või lilledega postrid, mis toovad tuppa kerget ja suvist  atmosfääri. Postrid riputa seinale heledate raamidega, et esile tuleks õhulisus ja avarus. 

Talve ja sügise saabudes riputa seinale sügavamate toonidega postreid.  Oluline on, et postrid looksid toas hubasust ja sooja tunnet.

Rõdu ja terrass:

Küünlaid ja laternaid kasutades saab luua õdusat atmosfääri nii sise- kui ka välistingimustes. Talvel toas olnud küünlad ja laternad võid viia kevade saabudes rõdule või terrassile, et nautida suviseid õhtuid hubases valguses.

Lauanõud ja klaasid:

Suviste ja kevadiste pokaalide ja nõude valik võiks olla värviline ja kerge. Kerged ja läbipaistvad klaasid sobivad suurepäraselt jahutavate kokteilide ja värskete salatite serveerimiseks, tuues lauale kevadist ja suvist rõõmsat meeleolu. 

Sügise saabudes vali tumedamad ja rikkalikumad värvid ning raskemad materjalid, mis sobivad hästi talvise ja sügisesse õhkkonnteitaisk.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga