6 lihtsat nippi, kuidas kasutada sisustuselemente oma kodus

6 lihtsat nippi, kuidas kasutada sisustuselemente oma kodus

Me kõik oleme näinud Pinteresti stiilis kodusid, kus iga detail on läbimõeldud luues harmoonilise ja kauni terviku. Kui oled üks neist, kes on läbi piltide imetlenud kauneid interjööre ja mõelnud, kuidas saaks ka oma kodus lihtsa vaevaga sarnast efekti saavutada, siis antud postitus on just sulle! 

Järgnevalt jagame kuut lihtsat nippi, kuidas kasutada sisustuselemente oma kodus nii, et see oleks stiilne, funktsionaalne ja meeldiva atmosfääriga.

  1. Loo tasakaal: Kui paigutad dekoratsioone oma kodus, püüa luua tasakaal ruumi erinevate elementide vahel. Paiguta kokku need elemendid, mis sobivad nii oma stiililt kui ka värvi poolest.
     
  2. Kasuta erinevaid kõrgusi: Et muuta ruum huvitavamaks, kasuta erinevaid kõrgusi ja sügavusi. Näiteks astea lauale kõrgem lillevaas, keskmise suurusega kuju ja kuju alla aseta raamat. oluline on jälgida, et kõik sisustuselemendid oleksid üksteisele lähedal, mitte erinevates laua nurkades. 

  3. Rühmita sarnaseid esemeid: Rühmita sarnaseid dekoratiivesemeid koos, et luua visuaalne fookuspunkt ja harmooniline tervikmulje. Seda on lihtne saavutada pisikeste elementidega, näiteks kombineerides erineva suurusega küünlaid. 

  4. Kasuta erinevaid tekstuure: Loo ruumi mitmekesisust, kombineerides erinevaid materjale ja tekstuure omavahel. Kui sul on kodus sametine diivan võid sinna asetada hoopis sametiste diivanipatjade asemel  puuvillased.

  5. Jälgi ruumi proportsioone: Arvesta ruumi suurust ja proportsioone, kui valid  ja paigutad dekoratsioone. Väiksemas ruumis võivad suured dekoratiivesemed muuta ruumi tunduvalt kitsamaks, samas kui suures ruumis võivad väikesed detailid jälle kaotsi minna. 

  6. Vaheta ja kohanda: Ära karda oma dekoratsioone perioodiliselt vahetada vastavalt aastaajale või muutuvatele trendidele. Dekoratsioonide vahetamine annab  värskendava ilme ruumile ja hoida seda alati huvitavana.

Neid lihtsaid nippe jälgides saad taskukohaste hindadega tuua oma koju värskust. Kui vajad abi sisustuselementide valimisel, siis oleme meeleldi valmis sind aitama lähtudes sinu kodu stiilist.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga